Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 85 чоловік

ЗНО

Дата: 27 березня 2018 о 11:20, Оновлено 16 листопада 2021 о 06:13
Автор: Петров П. П.

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2022 РОКУ

Інформацію надано відповідно до чинних нормативних документів і може бути змінено та/або доповнено в залежності від унесення змін до нормативної бази

Інформаційні
матеріали

Нормативна 
база

Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139

Предмети 
пробного ЗНО

Перелік предметів пробного ЗНО відповідає переліку предметів основного ЗНО-2022 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Тестові завдання пробного ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО-2022.

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Загальна
інформація

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і дає можливість:

  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  • пройти пробне тестування з одного або двох навчальних предметів (ознайомитися з тестовими зошитами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час);

  • додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів пробного ЗНО, після чого ввести свої відповіді до спеціального сервісу визначення результатів;

  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті УЦОЯО у визначений час;

  • отримати результат* пробного тестування за допомогою спеціального сервісу та оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО).

* Зверніть увагу! Результат за рейтинговою шкалою 100‒200 балів з предмета математика (рівень стандарту) не встановлюється (можливо отримати лише результат за критеріальною шкалою 1‒12 балів).

Вартість

Вартість пробного ЗНО буде оголошено до 20 грудня 2021 року.

Термін
реєстрації

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022* триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на нашому сайті. За фактом реєстрації для кожного(ої) учасника / учасниці пробного ЗНО буде створено «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

* Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО!

Можлива
кількість
тестувань для
учасників

Кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати один або два предмети для проходження пробного ЗНО.

Місце проведення

На жаль, проведення всіх предметів пробного ЗНО в кожному населеному пункті не є можливим через нормативні, фінансові та епідеміологічні перешкоди тощо, тому пункти проведення пробного ЗНО (пункти тестування) створюватимуться лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які будуть зазначені в Переліку адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської та Запорізької областей*.

Оприлюднення даної інформації відбудеться не пізніше 20 грудня 2021 року.

Особливі умови

Для учасників / учасниць пробного ЗНО, які потребують особливих умов для складання тестування (мають інвалідність тощо), у пунктах тестування можливе створення певної(их) особливої(их) (спеціальної(их)) умови (умов). Докладніше…

Запрошення

Не пізніше 10 березня 2022 року в «Особистих кабінетах учасників пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного тестування (запрошення). 

Графік
проведення
пробного
ЗНО-2022*

19 березня 2022 року – українська мова, українська мова і література.

26 березня 2022 року – біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця може пройти тест з одного навчального предмета.

Зверніть увагу! У разі несприятливих епідеміологічних обставин дати проведення пробного ЗНО може бути змінено. У випадку неможливості проведення пробного ЗНО з незалежних від організатора причин учаснику пробного ЗНО буде повернуто сплачені ним кошти за мінусом фактично понесених витрат.

Особливості
пробного
ЗНО

Кожний учасник / кожна учасниця пробного ЗНО зможе і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного або двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів. Для цього потрібно завантажити тестові зошити та пройти тестування вдома, після чого ввести свої відповіді до сервісу визначення результатів. Посилання для завантаження зошитів буде доступно в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО».

Допуск до
пункту
тестування

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити:

  • паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу;

  • запрошення для участі в пробному ЗНО-2022.

Отримання
результатів
пробного ЗНО

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде ввести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

19–21 березня 2022 року (українська мова, українська мова і література);

26–28 березня 2022 року (біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО: з української мови та української мови і літератури – 25 березня 2022 року, з інших предметів – 1 квітня 2022 року.

* Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти!

Правильні
відповіді

Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено в такі терміни:

- 22 березня 2022 року (українська мова, українська мова і література);

- 29 березня 2022 року (біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська, німецька, французька та іспанська мови).

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗНО-2022

(інформацію надано відповідно до чинних нормативних документів і може бути змінено та/або доповнено в залежності від унесення змін до нормативної бази)

Інформаційні матеріали

Основні нормативні документи

Докладніше…

Учасники ЗНО

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

Предмети ЗНО

Зовнішнє оцінювання у 2022 році налічуватиме 13 тестувань: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту)*, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Докладніше…

* ЗНО з математики (завдання рівня стандарту) здійснюється лише для проведення ДПА (результат тільки за шкалою 1-12 балів); результати зовнішнього оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) за рейтинговою шкалою 100-200 балів не встановлюються.

Програми ЗНО та мова тестів

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року № 696, від 20 грудня 2018 року № 1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Можлива кількість
тестувань для
учасників

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року № 498 кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільшез п’яти навчальних предметів*.

* Якщо учасник / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. 

Оголошення вартості платної послуги щодо проведення зовнішнього оцінювання з історії України, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької), біології, географії, фізики та хімії відбудеться не пізніше 14 січня 2022 року.

Реєстрація на ЗНО

Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО 
до 1 березня 2022 року. Докладніше...

Документи,
що підтверджують
реєстрацію 
та інформаційна 
сторінка

Документом, що підтверджує реєстрацію, є Сертифікат ЗНО-2022 (Сертифікат).

Сертифікат є обов’язковим документом для допуску в пункти проведення ЗНО, у ньому проставляють відмітки про проходження тестувань. Також Сертифікат містить номер та PIN-код, які потрібні для входу до інформаційної сторінки учасника ЗНО.

Інформаційна сторінка містить у собі реєстраційні дані особи. З неї учасник / учасниця ЗНО роздруковує запрошення-перепустку до пунктів зовнішнього оцінювання, а після проходження тестування – Інформаційну картку з результатами. Вхід на власну інформаційну сторінкуможливий через сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) www.testportal.gov.uaабо сайти регіональних центрів.

Пункти
проведення ЗНО 
та запрошення-
перепустка

ЗНО проводиться в пунктах зовнішнього незалежного оцінювання, що створюються на базі закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

Місце, дата та час проведення ЗНО зазначаються в запрошенні-перепустці. 

Запрошення-перепустка НЕ надсилатиметься поштою – її потрібно роздрукувати зі своєїінформаційної сторінки.

Запрошення-перепустки буде розміщено на інформаційних сторінках учасників / учасниць ЗНОне пізніше 29 квітня 2022 року.

Календар
ЗНО-2022

Фізика – 23 травня

Хімія – 26 травня

Українська мова, українська мова і література – 31 травня

Математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня

Іспанська мова, німецька мова, французька мови – 6 червня

Англійська мова – 7 червня

Історія України – 10 червня

Географія – 14 червня

Біологія – 17 червня

ЗНО та вступ до ЗВО

Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на відкриті, фіксовані та небюджетні конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти визначено в додатку 4 УМОВ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2022 РОЦІ.

У 2022 році при вступі до закладів вищої освіти прийматимуться сертифікати ЗНО 2019, 2020, 2021 та 2022 років у будь-яких комбінаціях на вибір вступника.

Для вступу до закладу вищої освіти (ЗВО) для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох – у випадку проведення творчого конкурсу). Якщо ж як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати сертифікат ЗНО однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

ЗНО&ДПА

ЗНО&ДПА та особливості деяких тестових робіт. Докладніше…

Результати ЗНО із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для осіб, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

– українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);

– математика* (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));

– історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;

– один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

* Здобувач освіти може вибрати для проходження ЗНО математику, за умови якщо він вивчав цей навчальний предмет на профільному рівні і потребує встановлення результату зовнішнього оцінювання з нього за шкалою 1 - 12 балів (оцінки за ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти) та/або потребує встановлення з нього результату ЗНО за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів, який використовується під час конкурсного відбору для вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти (результат за шкалою 100 - 200 балів), про що має зазначити під час реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні.

Особливості ДПА з іноземних мов та математики

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

– для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;

– для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Підготовка до ЗНО

Докладніше...

Процедура та особливості
визначення результатів

Процедура визначення результатів. Докладніше…

1. Результати зовнішнього оцінювання осіб, які складатимуть ДПА:

  • оцінки з ДПА у критеріальній шкалі 1-12 балів (як правило, за чотири предмети). Такі бали проставляються у свідоцтві про повну загальну середню освіту. 

  • бали в рейтинговій шкалі 100-200 балів, які використовуються для вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти, отримують (у разі подолання порогу "склав / не склав»):

– ті учасники / учасниці, які вказали під час реєстрації для участі в ЗНО-2022 на необхідність визначення такого результату для предметів, із яких вони складатимуть ДПА;

– усі учасники / учасниці, які під час реєстрації на ЗНО-2022 обрали предмети тестування, із яких вони не складатимуть ДПА.

Зверніть увагу! Результат ЗНО за шкалою 100-200 балів за виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту) не встановлюється!

2. Результати ЗНО інших категорій осіб:

  • бали в рейтинговій шкалі 100-200 балів, які використовуються для вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти, та які учасники / учасниці ЗНО отримують у разі подолання порогу "склав / не склав».

Календар
отримання
результатів ЗНО

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО результатів зовнішнього оцінювання:

  • фізика, хімія – до 7 червня 2022 року;

  • українська мова, українська мова і література - до 24 червня 2022 року;

  • математика, математика (завдання рівня стандарту), географія – до 27 червня 2022 року;

  • іноземні мови, історія України, біологія – до 30 червня 2022 року.

Процедура проходження ЗНО

Докладніше...

Додаткова сесія ЗНО

Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова сесія. Додаткова сесія відбудеться у термін з 23 червня 2022 року до 15 липня 2022 року (графік буде оприлюднено до 31 січня 2022 року).

Особливості подання документів для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії визначають Умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, що розробляє та затверджує УЦОЯО.

Подання особами документів для участі в додатковій сесії може здійснюватися в основний період реєстрації (перереєстрації), додатковий період, а також під час проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. Докладніше...

Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Що таке ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання — іспити у вигляді тестування, результати яких зараховуються і як результати державної підсумкової атестації, і як результати вступних іспитів до закладів вищої освіти.

Хто має складати ЗНО

У 2021 році ЗНО мають складати майбутні вступники до закладів вищої освіти, а також випускники старшої школи, учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту і проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Як зареєструватися на ЗНО

Реєстрація на ЗНО-2021 триває з 01 лютого по 01 березня. (дивись новини за посиланням - ЗНО-2021)

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів мають зареєструватися на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Що потрібно для допуску на ЗНО

Усі тести ЗНО розпочинаються об 11-й годині. Допуск учасників зовнішнього оцінювання до пункту проведення ЗНО починається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання.

Учасник зовнішнього оцінювання для допуску до пункту ЗНО обов’язково має пред’явити:

  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
  • документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

За умови відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання не допускається до проходження зовнішнього оцінювання.

Учасники зовнішнього оцінювання, які запізнилися, до пункту ЗНО не допускаються.

Час на виконання завдань тестів ЗНО у 2021 році

  • Англійська мова — 150 хвилин;
  • Біологія — 150 хвилин;
  • Географія — 150 хвилин;
  • Іспанська мова — 150 хвилин;
  • Історія України — 150 хвилин;
  • Математика — 180 хвилин;
  • Німецька мова — 150 хвилин;
  • Українська мова і література — 180 хвилин;
  • Фізика — 180 хвилин;
  • Французька мова — 150 хвилин;
  • Хімія — 150 хвилин.

dpa 2020

ЩО ТАКЕ ДПА

Форма контролю відповідності освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів I, II, III ступенів та професійно-технічних навчальних закладів, що надають повну загальну середню освіту, державним вимогам. ДПА проводиться наприкінці навчального року, з навчальних предметів, перелік яких щороку визначається і затверджується Міністерством освіти і науки України.

Обов’язковою є атестація з української мови.

Учні початкової (4 клас) та основної (9 клас) школи ЗНЗ з навчанням мовами національних меншин, які прибули з-за кордону і почали вивчати українську мову в поточному навчальному році, замість атестації з цього предмета можуть за заявою батьків та за рішенням педагогічної ради проходити атестацію з мови навчання.

ДПА проводиться у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладаються навчальними закладами відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, затверджених Міністерством освіти і науки України.

ДПА може проводитися у формі ЗНО. Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів.

Результати ДПА визначаються за 12-бальною шкалою за загальними критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів. Бали, отримані за атестацію, виставляються окремо від річних балів. Результати ДПА заносяться у табель навчальних досягнень (4 клас), до свідоцтва про базову загальну середню освіту (9 клас), до атестата про повну загальну середню освіту (11 клас), і враховуються при визначенні середнього балу відповідного документа, а також при визначенні претендентів на нагородження золотою або срібною медаллю.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2021

(інформацію надано відповідно до чинних нормативних документів і може бути змінено та/або доповнено в залежності від унесення змін до нормативної бази)

Інформаційні
матеріали

 

Термін
реєстрації

З 1 лютого до 5 березня.

Керівники закладів освіти зможуть подати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО, до 1 березня 2021 року.

У Дніпропетровській та Запорізькій областях обробку реєстраційних документів учасників ЗНО здійснює Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Основні
нормативні
документи

1. Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 р. № 25, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 р. за № 118/29986 (Порядок).

2. Календарний план підготовки та проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1210).

Учасники
реєстрації

Учні (слухачі, студенти) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої, фахової передвищої освіти), які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту (особи, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО)

Учні (слухачі, студенти) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої, фахової передвищої освіти), які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту та
НЕ проходитимуть ДПА у формі ЗНО

Особи, які вже мають повну загальну середню освіту
(випускники минулих років)

Документи,
необхідні для
реєстрації

1. Заповнена реєстраційна картка, оформлена на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.
2. Копія* паспорта громадянина України.
3. Список осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО (додається до загального пакету документів закладу освіти).

1. Заповнена реєстраційна картка, оформлена на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.
2. Копія* паспорта громадянина України.
3. Довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа здобуде повну загальну середню освіту в поточному навчальному році.

1. Заповнена реєстраційна картка, оформлена на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.
2. Копія* паспорта громадянина України.
3. Копія* документа про повну загальну середню освіту (наприклад, атестат або свідоцтво про повну загальну середню освіту).

Зверніть увагу! У разі необхідності, потрібно додати до реєстраційного комплекту додаткові документи. Докладніше…

*На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис, що складається зі слів Згідно з оригіналом (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Формування
реєстраційної
картки

Вам потрібно після 1 лютого 2021 року ввести реєстраційні дані до сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua або на нашому сайті.

ЗАУВАЖТЕ, ЩО ОДНИМ З ПЕРШИХ КРОКІВ Є ОБРАННЯ КАТЕГОРІЇ ОСОБИ

– Якщо Ви у 2021 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2021 року».

– Якщо Ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

– Якщо Ви є студентом закладу вищої, фахової передвищої освіти (коледж, технікум) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».

– Якщо Ви вже здобули повну загальну середню освіту в попередні роки, незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз, ваша категорія «Випускник минулих років».

– Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2021 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації Ви можете звернутися до:

відповідального за формування комплектів реєстраційних документів
у закладі освіти, у якому Ви здобуваєте в поточному навчальному році повну загальну середню освіту

пункту реєстрації учасників ЗНО

(почнуть працювати з 1 лютого 2021 року)

Після закінчення формування реєстраційної картки, вам потрібно роздрукувати:

– бланк реєстраційної картки;

– контрольно-інформаційний лист.

Оформлення
реєстраційної
картки

Зверніть увагу! Реєстраційна картка оформлюється українською мовою!

1. Заповніть частину "Заява". Для цього необхідно:

– зазначити своє прізвище (у родовому відмінку) та ініціали після найменування регіонального центру;

– власноруч (від руки) написати заяву, у якій засвідчити бажання бути зареєстрованим(ою) для участі в ЗНО, підтвердити факт ознайомлення з Порядком;

– поставити дату написання заяви та особистий підпис у спеціально відведених місцях під заявою.

2. У спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклейте дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

Надсилання до
регіонального
центру
реєстраційних
документів

Особи, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО

Віддають комплект реєстраційних документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у закладі освіти, який вони закінчують. Відповідальний надсилає поштою, у встановлені терміни, до регіонального центру (ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083) список випускників, оформлений згідно із зразком, затвердженим Порядком, і комплекти реєстраційних документів (дата подання визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передання нарочним – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).

Випускники минулих років та інші категорії учасників ЗНО, які не проходитимуть ДПА у формі ЗНО

Самостійно надсилають комплект реєстраційних документів рекомендованим листом у встановлені терміни (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) на таку адресу: ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

Відстеження
стану обробки
реєстраційних
документів

Дізнатися про стан оброблення реєстраційних документів можливо в онлайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті за номером реєстраційної картки (за допомоги сервісу «Стан опрацювання документів».

Отримання
документів, що
підтверджують
реєстрацію

За умови успішної реєстрації ДпРЦОЯО надішле кожному зареєстрованому учаснику ЗНО:

– Сертифікат ЗНО-2021;

– реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Особам, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, – за адресою навчального закладу, де вони навчаються.

Випускникам минулих років та іншим категоріям учасників ЗНО, які не проходитимуть ДПА у формі ЗНО – за адресою, яку вони вказали в реєстраційній картці.

 

Індивідуальні конверти учасників ЗНО, які були відправлені за адресою, зазначеною в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку до регіонального центру, а також осіб, які не вказали відповідну поштову адресу, зберігаються в ДпРЦОЯО

Для кожного учасника ЗНО на сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому! Зайти на інформаційну сторінку також можна скориставшись кнопкою на нашому сайті. Інформаційна сторінка є особистим джерелом інформації для кожного учасника ЗНО. Вона містить у собі реєстраційні дані особи, з неї учасник ЗНО роздруковує запрошення-перепустку до пунктів зовнішнього оцінювання, а після проходження тестування – інформаційну картку з результатами ЗНО.

Унесення
змін до
реєстраційних
даних

За потреби, до 5 березня 2021 року, Ви можете здійснити перереєстрацію. Для цього потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни», розміщеному на вебсайті УЦОЯО, сформувати та ОФОРМИТИ НОВУ РЕЄСТРАЦІЙНУ КАРТКУ та повторно підготовити комплект реєстраційних документів, що має містити:

– нову реєстраційну картку (з новим номером);

– отриманий раніше Сертифікат ЗНО-2021, який потім анулюється;

– інші документи, які Ви подавали під час попередньої реєстрації (у випадку зміни персональних даних або відомостей про місце навчання, а також особливих умов проходження ЗНО додають документ, що підтверджує ці зміни).

Особи, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, віддають новий комплект документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який вони закінчують. Відповідальний надсилає поштою або передає нарочним у встановлені терміни до регіонального центру новий список випускників і новий(і) комплект(и) реєстраційних документів (дата подання визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передання нарочним – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі)

Випускники минулих років та інші категорії учасників ЗНО, які не проходитимуть ДПА у формі ЗНО
надсилають новий комплект реєстраційних документів рекомендованим листом з повідомленням про вручення до ДпРЦОЯО (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Відмова в
реєстрації та
перереєстрації

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в ЗНО на підставі:
1) ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
2) надання недостовірної інформації;
3) подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
4) відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого терміну реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційні документи) або перереєстрації;
5) неналежного оформлення документів, потрібних для реєстрації;
6) неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку***.

У випадку прийняття рішення про відмову в реєстрації Вам буде надіслано рекомендованим поштовим відправленням витяг з протоколу регламентної комісії, де буде зазначено причину відмови та документи, надані Вами для реєстрації. Особі з особливими освітніми потребами, для якої неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО, ДпРЦОЯО повертає не оригінал, а завірену копію наданого нею медичного висновку.
Перераховані документи надсилаються до закладу освіти (для осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО) або за адресою, указаною в реєстраційній картці (для випускників минулих років).

Особа, якій відмовлено в реєстрації, не пізніше 5 березня 2021 року має:

– сформувати нову реєстраційну картку (з новим номером);

– усунути причини, що стали підставою для прийняття рішення про відмову в реєстрації або перереєстрації;

– надіслати до ДпРЦОЯО комплект реєстраційних документів в один із зазначених раніше способів (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Відмова від
участі в ЗНО після
реєстрації

Якщо Ви з певних причин не можете взяти участь у ЗНО-2021, то не пізніше ніж за п'ять тижнів до початку проведення основної сесії ЗНО надішліть до ДпРЦОЯО раніше отриманий Сертифікат ЗНО-2021 і заяву про відмову в реєстрації.

Якщо заява подана особою, яка складатиме державну підсумкову атестацію, то анулювання реєстрації здійснюється у випадку надходження від закладу освіти відповідного клопотання.

Усю потрібну інформацію щодо ЗНО можна отримати на сайті ДпРЦОЯО (www.dneprtest.dp.ua)
або за телефоном (056) 790–24–99, а також у соціальних мережах «Facebook» «Дніпропетровський РЦОЯО»,
"Instagram" "ЗНО Дніпро / Запоріжжя", "Telegram" ЗНО Дніпро / Запоріжжя"

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.