Конкурс екскурсоводів

Дата: 25 січня 2019 о 20:09, Оновлено 28 січня 2019 о 07:55

23 січня 2019 року, у приміщенні «Музею історії дитячого туризму і краєзнавства Запорізької області» КЗ «Центр туризму» ЗОР, був проведений І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

В конкурсі взяла участь учениця 8 класу колегіуму Болотова Тетяна (керівник Ничипорук І. О.). Тетяна посіла 5 місце серед учасників конкурсу та отримала досвід публічного виступу і ведення музейної екскурсії, відчувши себе справжнім екскурсоводом.

З привітальними словами до учасників Конкурсу виступили директор КЗ «Центр туризму» ЗОР Олександр Романчук, завідувач науково-освітньою та методичною роботою КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» ЗОР Вікторія Водоп'ян та завідувач відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР Дмитро Янущенко.

Цього року до оргкомітету обласного туру Конкурсу надійшло 14 робіт. 19 екскурсоводів презентували віртуальні екскурсії шкільними музеями історичного профілю: військово-історичні, історичні (широкого змісту) та краєзнавчі (широкого змісту). Вони представили різні райони та міста нашої області: Вознесенівський район м. Запоріжжя; міста Мелітополь та Енергодар; Комишуваську, Приморську, Смирновську об’єднані територіальні громади; Вільнянський, Мелітопольський, Розівський райони Запорізької області, а також, Малобілозерську школу-інтернат «Дивосвіт» та Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту. Слід відзначити високий рівень підготовки, старанність і творчий підхід педагогів та учнів у презентації екскурсій шкільними музеями.

Під час Конкурсу була проведена фотовиставка до Дня Соборності України: «Україна – це ми!», де були представлені кращі фотороботи від закладів освіти області, що надійшли на обласний етап фотоконкурсу.

Джерело інформації: http://zoctkum.ucoz.ua/news/i_oblasnij_tur_vseukrajinskogo_konkursu_ekskursovodiv_muzejiv_zakladiv_osviti_kraj_v_jakomu_ja_zhivu/2019-01-24-1229