Тиждень краєзнавства та українського козацтва

Date: 12 жовтня 2018 о 12:51, Refreshed 6 листопада 2018 о 13:01
242 view

В рамках тижня краєзнавства та українського козацтва, що проходив 08 - 12.10 під гаслом
«Ми слави козацької нащадки» приймали участь всі вікові категорії учнів. Розпочався тиждень тематичними класними годинами «Україна від козацьких часів до сьогодення» на яких класні керівники разом з учнями підготували та оглянули відеофільми, що розповідали про героїчні часи козацтва, бойові походи, неймовірні мужні традиції найхоробріших чоловіків нашої історії.

Спортивні змагання «Козаку найперше воля, козаку найперше честь» підготувала та провела вчитель фізкультури  Кубрак Т.С.. Веселі спортивні ігри  між хлопчиками середніх класів та силові вправи для старшокласників-юнаків справді мали за мету показати справжній козацький дух, що до сих пір живе  в нащадках.  Бий між хлопчаками мішками з соломою, перетягування канату, «бій півників», влучна стрілянина по мішеням та інші конкурси дали змогу відчути справжніми козаками: чесними та вільнолюбними. А перемогу отримали  учні 7 класу та 11. Вітаємо козаків.

Протягом тижня  двері  шкільного музею були відкриті. Ничипорук І.О. провела екскурсії для учнів – початківців, що з зацікавленістю відвідали оновлені експозиції. Інна Олександрівна розповіла про долю нашого краю в далекі часи окупації фашистами села Терпіння та сучасну історію України. Діти з захопленням пізнавали цікаві факти історії.

Змістовну пізнавальну гру «Історія козацтва від А до Я» підготував вчитель історії Сердюк М.В.. Команди 9 та 10 класів добре  підготувались до заходу. Влучно відповідали обидві команди, але ж 10 клас в окремих конкурсах був сильнішим, тому перемога за ними!!!. Вітаємо!!!

Comments:
Only authorized users can leave comments.