Педрада березень

Date: 29 березня 2018 о 13:23, Refreshed 9 квітня 2020 о 18:39

29 березня 2018 року в колегіумі відбулася педагогічна рада з питання
«Інтерактивні технології – шлях до розвитку  і самореалізації особистості»

29 березня 2018 року в колегіумі відбулася педагогічна рада з питання

«Інтерактивні технології – шлях до розвитку  і самореалізації особистості»

На порядку денному розглядалися  наступні питання:

Тема доповіді

Доповідач

1.

Підвищення педагогічної майстерності вчителів через оптимальну структуру науково-методичної роботи, удосконалення професійної компетентності кожного вчителя, розвитку їх творчої ініціативи. Підсумки роботи над науково-методичною темою

Ващакіна М.О.

2.

Презентація педагогічного досвіду керівниками методичних об’єднань  в рамках науково-методичної проблеми колегіуму. Заключний етап роботи над науково-методичною темою.

Лисенко Л. В.

Клименко Н.С.

Куніцина Г.А.

Ступар Л.А.

3.

Самоаналіз власної діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога. Творчі звіти вчителів, що атестуються.

Ващакіна М.О.

Куніцина Г. А.

Клименко Н.С.

Кубрак Т.С.

Педагогічна рада була проведена в доброзичливій та дружній атмосфері. Ващакіна М.О. зробила підсумок про роботу колективу над науково-методичною темою, провела педагогічні ігри «Геометричні фігури», «Видиранка», «Оголошення», «Коло друзів». Вправи дали зрозуміти, що  усі ми різні, але це чудово, бо можемо щось для себе запозичити один в одного та сприяли позитивному самооцінюванню, усвідомленню унікальності кожної людини. Керівники шкільних методичних об’єднань Лисенко Л.В., Клименко Н.С., Куніцина Г.А., Ступар Л.А. надали звіти про роботу педагогів з науково-методичної теми, ознайомили із результатами педдіяльності за останні чотири роки. Вчителі, які узагальнювали свій педагогічний досвід у поточному навчальному році і підлягли атестації, поділилися родзинками своєї творчості. Куніцина Ганна Анатоліївна провела майстер-клас з опанування навчального сервісу nearpod.  Кубрак Тетяна Сергіївна нестандартно і креативно поділиласяся своїм досвідом роботи, представивиши на загал відеоролик «Это надо еще разобраться, кто из нас физрук?». Клименко Наталія Сергіївна розказала про використання інтенрактивних технологій на уроках іноземної мови. Ващакіна Марина Олексіївна провела майстер-клас  з аналізу поетичного твору у 7 класі за віршем Василя Голобородька «З дитинства: дощ». На педагогічній раді було презентовано збірку творчих робіт учнів колегіуму, які брали участь у різноманітних конкурсах районного, обласного та всеукраїнського рівнів за останні 4 роки: вірші, оповідання, есе, нариси та малюнки. Окрім того методичний кабінет видав збірку тез науково-дослідницьких робіт учнів колегіуму, членів МАН. Вчителі початкових класів підвели підсумок роботи над науково-методичною темою, видавши посібникщо містить алгоритми розвязування прикладів, рівнянь, геометричний матеріал. Посібник розрахований на молодших школярів вчителів молодших класів, вихователів та батьків.

Comments:
Only authorized users can leave comments.