Міжнародний день протидії булінгу

Дата: 5 травня о 16:27, Оновлено 5 травня о 16:34

Міжнародний день протидії булінгу відзначається у всьому світі 4 травня
Булінг – це форма насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичній розправі тощо. Це явище може мати різні форми та проявлятися у різних ситуаціях.
читайте далі...

Булінг може бути:
☑Фізичний – штовхання, бійки, підніжки, нанесення тілесних ушкоджень тощо.
☑Економічний – крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей жертви, вимагання грошей тощо.
☑Психологічний – поширення образливих чуток, ігнорування, погрози, жарти, шантаж тощо.
☑Сексуальний – принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, прізвиська та образи сексуального характеру, зйомка відео у переодягальнях, сексуальні погрози, поширення образиливих чуток тощо.
☑Кібербулінг – приниження за допомогою інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, інтернету тощо (пересилка неоднозначних фото, обзивання телефоном, зйомка на відео бійок чи інших принижень і викладання відео в мережу, цькування через соціальні мережі).

Якщо у Вас виникли питання, Ви потребуєте підтримки чи поради з питань протидії булінгу, зверніться за консультацією на Національну дитячу гарячу лінію: 116 111 (з мобільного) або 0 800 500 225 (зі стаціонарних телефонів). Дзвінки безкоштовні та конфіденційні.

Пропонуємо також ознайомитись з матеріалами:

Молодшим школярам:

Старшим школярам: