Тиждень без пластику

Дата: 22 квітня о 14:43, Оновлено 22 квітня о 15:08
12 переглядів

Карантин - не перешкода для активістів колегіуму, тому ми перерйшли в онлайн. І хай не разом, а кожен в своїй родині, але ми провели акцію "Тиждень без пластику". Педагог-організатор Некрасова А.Г. запропонувала учням спробувати замінити одноразові речі з пластику на багаторазові та поділитися своїм успіхом в соціальних мережах. Сама вона розказала, що давно вже використовує багаторазову торбинку для спортивного взуття та еко-кухоль для кави. Аліна Геннадіївна передала естафету учням та вчителя, а також запросила всіх бажаючих взяти участь у челенджі.
Таким чином акція розповсюдилась серед учнів, вчителів та їхніх родин. Дуже приємним є той факт, що до челенджу долучилися випускники - Мартинова Наталія та Веліхаєва Євгенія. І справжнім успіхом вважаємо не лише вихід челенджу поза межі освітян, а навіть його розповсюдження за кордоном, наприклад, у Чехії.
Фотозвіт нижче