Налаштування зв'язку Учні-Батьки на сайті.

Щоб створити зв'язок Учні-Батьки в першу чергу потрібно створити Клас у розділі "Класи", внести список учнів у розділі "Класи" і перейти до конкретного класу у цьому ж розділі.
  • У обраному класі перейти до пункту з правої сторони "Батьки учнів".
  • З правої сторони пункт "Редагувати список учнів" дозволить додати вибраного класу нових учнів або видалити до архіву поточних.
  • Пункт "Редагувати список батьків" дозволить додати/видалити акаунти батьків і налаштувати зв'язок Учні-Батьки.
  • Щоб додати батьків потрібному учневі натисніть "Додати батьків" у відповідному фамілії учня рядку.
  • Для створення акаунту(особистої сторінки) для батьків введіть ПІБ опікуна. Можливо додати двох опікунів для одного учня.
  • Щоб додати учневі вже зареєстрованих в системі батьків введіть унікальний ID номер відповідного опікуна.
  • Дізнатися ID номер опікуна можливо у пункті "Редагувати список батьків", того класу, де у поточного опікуна налаштовувався зв'язок Учні-Батьки в перше. Або на сторінці користувача останні шіть цифр в адресній строці.
  • На жаль налаштування зв'язку Учні-Батьки між вчителем та учнем не можливо через поточний акаунт вчителя. Тому для вчителя потрібно зроби додатковий акаунт як для опікуна.

If you have any questions that you didn't find answers to in the help section,
ask us a question through feedback form.