Відновлення логину та паролю, запрошувальні коди

1. Відновлення логину та паролю для користувачів сайту
У разі втрати логину або паролю від Вашого облікового запису на сайті Вашої школи натисніть "Увійти" в правому верхньому кутку сайту, далі перейдіть до пункту "Забув пароль".
  • Ввести Ваш e-mail та натиснути "Продовжити".
  • На Ваш e-mail прийде лист з детальними інструкціями по відновленню паролю на сайті.
  • У листі буде вказано діючий логин від вашого e-mail.
  • У разі втрати паролю від діючого логину перейдіть за посиланням вказаним у листі та введіть Ваш новий пароль двічі, щоб переконатися, що відсутні помилки. Натиснути "Сменить мой пароль".
  • У разі якщо у Вашому профілі Ви не вказали e-mail, Ви можете відновити Ваш пароль, звернувшись у Ваш навчальний заклад.
2. Що таке запрошувальний код?
Запрошувальній код - це унікальна комбінація із 16ти цифр, яка потрібна щоб зареєструватися на сайті в Вашому навчальному закладі (школі, гімназії).
При додаванні нового користувача адміністратором (директором) сайту навчального закладу автоматично створюється запрошувальний код.
3. Як отримати запрошувальний код?
Директор навчального закладу отримує запрошувальний код у листі e-mail, вказаному при реєстрації.
У разі якщо Ви бажаєте зареєструватись на сайті Вашого навчального закладу отримати запрошувальний код можливо особисто у адміністратора  сайту навчального закладу.
4. Отримати запрошувальний код повторно
Якщо користувач забув свої дані доступу (логин/пароль/e-mail), рекомендуємо звернутися до адміністратора  сайту навчального закладу. У адміністратора сайту навчального закладу є можливість скористуватися посиланням "Анулювати логин і пароль, згенерувати новий запрошувальний код".

5.Анулювати запрошувальний код
Щоб Анулювати логин і пароль, згенерувати новий запрошувальний код потрібно у верхньому меню "Налаштування" обрати один із потрібних нам пунктів "Редагувати список" для розділу "Адміністрація", "Вчительська", "Учні" або "Батьки".
  • У правому боці обрати відповідний пункт "Запрошувальні коди адміністрації/вчителів/учнів/батьків".
  • Знайти потрібного користувача та натиснути "Анулювати логин і пароль, згенерувати новий запрошувальний код".
  • Підтвердити анулювання логину і паролю.
  • Система автоматично згенерує новий запрошувальний код.
Передайте новий код запрошення користувачеві особисто. Використовуючи цей код, він зможе відновити забуті дані доступу.

If you have any questions that you didn't find answers to in the help section,
ask us a question through feedback form.