Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2019

Дата: 25 листопада 2019 о 08:54, Оновлено 25 листопада 2019 о 08:57
  1. З метою зростання престижності читання учнівської молоді,  у школі з 01 по 31 жовтня 2019 року  проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек» під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Активна участь нашої шкільної бібліотеки у Всеукраїнському місячнику сприятиме консолідації зусиль всього педагогічного колективу та громадськості у справі реформування можливостей шкільної бібліотеки, залучення до читання більшості дитячого колективу, сприяння у підготовці творчих конкурсів, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.

Всі виховні  заходи протягом жовтня 2019 року були підготовлені та проведені згідно з Планом та охопили більшість учнів та вчителів.

1. Статистичні дані про проведення  місячника:

ЗНЗ

Кількість заходів

Кількість учасників

Кількість гостей (письменників, батьків…)

Терпіннівський колегіум «Джерело»

1. В рамках місячника підготовлено і проведено заходи:

-тематичні бесіди-дискусії «Як  привчити себе читати книги»( 5-6 класи), «Гра в телефоні чи цікава книга. Що обираєш ти?(7-9), « Книга, що перевернула твій світ»(10-11)

-Єкскурсія до шкільної бібліотеки учнів 1 класу( Аметка С.С.)

-Екскурсія до сільської бібліотеки учнів 2 класу, зустріч з фахівцем Качановою Л.А. ( Шакула В.В.)

-Конкурс на самого швидкого читача» (5-7)

-Провели благодійну акцію «Подаруй книгу шкільній бібліотеці» ( 1-11 класи)

-Прийняли участь в загально сільському святі до Дня села, Дня українського козацтва, Дня Захисників України та виставці історичного матеріалу за участі шкільної бібліотеки;

-провели благодійну акцію «Книжці – друге життя» ( 5-6 класи)

-конкурс  творів  «Моя улюблена   книга»( 8-11, вчителі-філологи)

-Творчий  конкурс «Книжка- малютка» на виготовлення книжок своїми руками з власними ілюстраціями (3-5 класи, вчителі початкової ланки, кл. кер 5 класу Ступар Л.А.)

- Бібліотечні виставки до Дня Миру, до Дня визволення Мелітопольщини від німецьких окупантів

( Воронецька Т.Г.)

4.В заходах брали участь (були запрошені;):батьки учнів, зав. Сільською бібліотекою Качанова Л.А.